You don't have javascript enabled. Good luck with that.
خبر

نمايشگاه فروش پاييزه با 300 غرفه در اصفهان داير شد

1394/06/21

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا (فروش پاییزه) امسال در قالب 300 غرفه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار شده است.

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا (فروش پاییزه) امسال در قالب 300 غرفه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار شده است.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که هر ساله در روزهای پایانی شهریور ماه و در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، برپا می گردد، انواع منسوجات، لوازم التحریر، کیف و کفش، لوازم ورزشی، مواد غذایی، البسه و اقلام مورد نیاز خانواده ها در این ایام را با قیمت و کیفیت مناسب عرضه می کند.

بازرسان اصناف، مجمع امور صنفی و سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز با نظارت ویژه خود بر قیمت و کیفیت اجناس ارایه شده در این نمایشگاه، نظارت دارند.

در این نمایشگاه، اقلام و محصولات به صورت بی واسطه و توسط تولیدکنندگان به دست مردم می رسد و از تخفیف ویژه این نمایشگاه، برخوردار است.

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا( فروش پاییزه) امسال از 20 تا 27 شهریور ماه طی ساعات بازدید 16 الی 23 در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان و در 9 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی دایر است.

در روز نخست این نمایشگاه رییس اتاق اصناف اصفهان و معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت از این نمایشگاه بازدید داشتند.